Jak powiesić talerz na ścianie? Czyli ciekawa sztukateria na ścianach

Każdy chce mieć w domu wnętrza, w których będzie się dobrze czuł. Niektórym zależy tylko na tym by wnętrza były wygodne, ale warto też stworzyć sobie w domu wnętrza, które będą zachwycać swoją wyjątkowością i niepowtarzalnością. Dlatego w każdym pomieszczeniu warto zastosować kilka dekoracyjnych akcentów, które sprawią, że pomieszczenia te będą każdego zachwycać.

Nietypowe rozwiązania na ścianach w kuchni

Kuchnia to dosyć specyficzne miejsce w każdym domu, powinno ono być urządzone z wyjątkową starannością. Niektórym wydaje się, że pomieszczenie to ma być przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne. To jest bardzo ważne, ale kuchnia powinna też mieć swój charakter. powinna być miejscem wyjątkowym i wspaniałym. W stworzeniu takiego wnętrza na pewno pomogą pewne dodatki. Niezależnie od tego w jakim stylu kuchnia zostanie urządzona, są dodatki, które będą pasować do każdego wnętrza. Takimi dodatkami są talerze, które można powiesić na ścianach. To wyjątkowa ozdoba, która doskonale pasuje do każdej kuchni, aby jednak dopasować te dodatki do danego stylu wnętrza, trzeba wybrać ich odpowiedni styl.

Jak powiesić talerz na ścianie?

Jest wiele dekoracyjnych talerzy, które można powiesić na ścianie w kuchni. Do kuchni urządzonej w stylu glamour, będą pasowały talerze w kolorze srebra, złota, czerni, zaś w kuchni urządzonej w stylu eklektycznym, rustykalnym czy industrialnym, będą pasować talerze w metalowej powłoce, kolorowe, pstrokate, ręcznie malowane. Aby w odpowiedni sposób powiesić talerz na ścianie, należy do tego użyć odpowiednich materiałów. Jeśli chcemy powiesić talerze wykonane z tworzywa sztucznego, wtedy można je zwyczajnie podkleić na ścianie, albo użyć do tego specjalnej taśmy klejącej. Jeśli zaś talerze są ciężkie, metalowe albo porcelanowe, wtedy trzeba użyć specjalnych gwoździ, bo inaczej talerze nie utrzymają się na ścianie i mogą spaść a przez to się rozbić. Talerze dekoracyjne na ścianie, są pięknym dodatkiem nie tylko do kuchni.

Author: aledesign.com.pl