Organizacja urodzin w domu – dekoracja stołu na 30 urodziny

Od czasu do czasu każdy z nas organizuje w swoim domu jakąś imprezę. Zwykle są to urodziny. W zależności od tego jak liczną ma się rodzinę i wielu gości się zaprasza, tak też dużą imprezę trzeba zorganizować. Są jednak urodziny, które wymagają specjalnej oprawy, są to zwykle okrągłe urodziny. Najczęściej imprezę z okazji urodzin z dużą pompą organizuje się przy okazji 30 urodzin.

Dekoracja stołu na 30 urodziny – od czego zacząć organizację imprezy w domu?

Aby zorganizować 30 ste urodziny w domu, trzeba przede wszystkim zorganizować sobie na to miejsce. Najlepiej nadaje się do tego jadalnia, ale jeśli nie ma się takiego pomieszczenia w domu, można imprezę zorganizować w salonie a nawet w ogrodzie, jeśli pogoda dopisuje. Na początek trzeba się postarać o odpowiedniej wielkości stół a później go ładnie przystroić. Dekoracja stołu na 30 urodziny powinna być na pewno wyjątkowa. Należy zadbać o każdy istotny szczegół. Na pewno przydają się efektowne a zarazem praktyczne serwetki pod talerze, albo specjalne talerze dekoracyjne, na których ustawi się zastawę stołową. Sama zastawa stołowa również powinna być bardzo elegancka i pasująca do okazji. Nie można też zapomnieć o szkle na napoje i alkohol i sztućcach.

Kwiaty i inne ozdoby

Stół na urodziny, trzeba też pięknie przyozdobić. W kwiaciarni można zamówić specjalne zestawy kwiatowe, w długich, przeźroczystych wazonach, które można postawić na środku i po bokach stołu. Można też udekorować stół różnymi dekoracjami, figurkami, wazonami, świeczkami, tak by całość stwarzała przytulny ale i podniosły klimat. Jako, że 30 ste urodziny są raz w życiu, impreza ta powinna być efektowna i kolorowa. Warto zainwestować w balony, konfetti, kolorowe słomki do napojów, czy czapeczki urodzinowe. Wszystko to może mieć zabawny charakter, może przedstawiać zabawne sytuacje, postacie czy rzeczy. Mile widziane są także wszelkiego rodzaju napisy kolorowe, z imieniem solenizanta i z wypisaną okazją. Takie urodziny na pewno na długo zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom i samemu solenizantowi.

 

Author: aledesign.com.pl