Dodaj wnętrzu klasy i zdecyduj się na styl vintage. Dodatki do domu: lampy stylowe

Uważasz, że twoje mieszkanie nie prezentuje się ciekawie. Jest nudne i bez polotu wybierz dodatki do domu vintage i odmień swoje wnętrza. Styl vintage nigdy nie wyjdzie z mody. Pasuje on do każdego pomieszczenia zarówno salonu, jak i kuchni.
Dodatki z lat 50-tych, czy 60-tych cechuje niezwykła trwałość i przemyślane rozwiązania. Być może spowodowane to było tym, że na rynku nie było takiego dostępu do mebli, jak teraz. Ale pewne jest, że meble z tych lat mogą otrzymać drugie życie.

 

Meble i dodatki można zakupić w antykwariatach, dostępne są zarówno wiszące półki, biblioteczki, czy też dębowe biurka, jednak są one dosyć drogie i nie każdego na nie stać. Warto też odnowić stare meble np. od babci, nie wiąże się to z wysokimi kosztami, a klasyczny kredens sprawi, iż nasza kuchnia będzie doskonale się prezentować. Jeżeli nie możemy pozwolić sobie na całkowity remont, warto zainwestować w dodatki, jak i ozdoby. Dobrym wyborem są lampy stylowe. Dodadzą one ciekawego wyglądu salonowi. Na rynku dostępne są też meble stylizowane na vintage, które też są ciekawą opcją. Niewątpliwie styl vintage doda każdemu wnętrzu klasy.

Author: aledesign.com.pl