Dodatki prowansalskie – szeroki wybór. Meble i dodatki bielone

Lubisz ciepłe wnętrza, które są bardzo przytulne. Podobają ci się motywy kwiatowe, które na myśl przywodzą piękną polską wieś. Niestety twoja kuchnia jest ciemna i nie prezentuje się dobrze, to znaczy, że powinnaś zdecydować się na remont.
Obecnie bardzo modny na rynku wnętrzarskim jest styl prowansalski, który kojarzy się z prostotą, elegancją i bielą. Na początku warto wybrać dodatki prowansalskie.

 

Tutaj sprawdzą się metalowe pojemniki z motywem lawendy, jak i donice z żywą, bądź sztuczną lawendą. Doskonale będą również pasowały słoiki vintage, drewniane organizery, czy też piękne świeczniki, a także duże ozdobne metalowe klatki. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na zakup nowych mebli, warto skorzystać z opcji przemalowania na biało, która nie wymaga dużych nakładów finansowych, a czas realizacji takiego zamówienia nie jest długi. Meble bielone, podkreślą dodatkowo stylowość wnętrza i uczynią je niezwykle efektownym, zachowując prostotę i dobry styl, bez kiczowatego przepychu. Meble i dodatki zamienią nawet bardzo nudne wnętrza i sprawią, że staną się one iście w prowansalskim stylu.

Author: aledesign.com.pl