Łóżko kontynentalne – luksus dla każdego. Toaletka, białe łóżko drewniane

Jesteś na etapie wybierania łóżka do sypialni. Jest tak szeroki wybór ofert, że nie potrafisz się zdecydować. Zależy ci na wyglądzie, ale i odporności oraz wygodzie. Wszystkie te oczekiwania spełnią łóżka kontynentalne.
Jeszcze do niedawna były one synonimem bogactwa, obecnie niemal każdy może pozwolić sobie na taki luksus. Wykonane są z tkaniny tapicerskiej, a materac kolorystycznie zintegrowany jest z ramą łóżka, co dodatkowo dodaje stylu. Świetnie sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych w stylu retro.

 

Są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, w przeciwieństwie do skóry ekologicznej nie pękają. Ponadto łatwo się je czyści, bez konieczności używania środków chemicznych. Szeroki wybór kolorów zadowoli nawet bardzo wymagających. Do sypialni w stylu skandynawskim, doskonale pasuje białe łóżko drewniane, które nigdy nie wyjdzie z mody. Do takiego łóżka świetnie pasuje toaletka, najlepiej też w kolorze białym, która może być wykonana z drewna, albo płyty MDF. To praktyczne rozwiązanie, gdyż na toaletce możemy umieścić kosmetyki, a ponadto dopełni ona stylu i doda wnętrzu nutę elegancji. Warto zatem zdecydować się na łóżko drewniane, które sprawdzi się także w surowym wnętrzu loft.

Author: aledesign.com.pl