5 top plafonów LED do pokoju dziecięcego

W pokoju dziecięcym dobrze zaprojektowane oświetlenie jest bardzo ważne. Szczególną rolę odgrywają lampy sufitowe, od których oczekuje się nie tylko wysokiej funkcjonalności, ale także walorów dekoracyjnych. Zobaczcie 5 lamp sufitowych, które spełniają te wymagania w 100%.

W pokojach dziecięcych coraz częściej pojawiają się lampy pod sufitem, zwłaszcza nowoczesne plafony. Dlaczego? Jest to rozwiązanie bezpieczniejsze niż lampy wiszące (trudniej je uszkodzić podczas energicznej zabawy), a do tego efektowne. Oferta plafonów staje się coraz bardziej zróżnicowana i atrakcyjna. Do wyboru pozostaje szeroka gama rozmiarów i wzorów. Wiele modeli powstaje specjalnie z myślą o gustach maluszków. Chmurki, księżyce, samoloty, smoki, literki czy zwierzątka to tylko niektóre z dostępnych na rynku propozycji. Jeśli właśnie stoicie przed wyzwaniem zakupu dobrego oświetlenia do pokoju dziecięcego, zobaczcie 5 top plafonów LED w naszym sklepie. Wszystkie łączy energooszczędność, oryginalna, ale zrównoważona estetyka oraz najwyższa jakość i solidność wykonania.

1.       LEDowy KSIĘŻYC z chmurką

Plafon w kształcie księżyca z chmurką to wykonany ze stali i tworzywa, przyjemny dla oka model, dedykowany nowoczesnym pokoikom dziecięcym. Wprowadza do pomieszczenia subtelne światło i miłą atmosferę. Dzięki technologii SMD LED, jest przyjazny dla środowiska i budżetu. Znakomicie sprawdzi się jako alternatywa dla krzykliwych lampek dziecięcych.

2.       Świecące CHMURKI LED

Te przepiękne, energooszczędne plafony LED cudownie rozświetlą pokój każdego, małego marzyciela i wprowadzą do niego przytulną aurę. Szczególnie dobrze korespondują z wystrojem skandynawskim. Do wyboru pozostają: CHMURKA z tęczą (model A) oraz CHMURKA ze słoneczkiem (model B). Dodatkowo można zdecydować o kolorze obłoczka.

3.       Plafony LED z motywami zwierząt ANIMA

Plafony ANIMA doskonale sprawdzą się w nowoczesnych, przytulnych pokojach małych miłośników zwierząt. Do wyboru pozostają 3 warianty rozmiarowe oraz 3 urocze, typowo dziecięce motywy: piesek (plafon różowy), żyrafa (plafon żółty) oraz smok (plafon zielony).

4.       Klasyczny plafon LED VIRTU

LEDowy plafon VIRTU o prostej, geometrycznej formie to rozwiązanie ponadczasowe i uniwersalne. Sprawdzi się we wszystkich aranżacjach i pomieszczeniach, również w pokojach dziecięcych. Do wyboru pozostają 3 warianty rozmiarowe i 2 kolory (mosiądz i miedź).

5.       Plafon LED BOZON w stylu glamour

Połączenie klasycznej formy plafonu z kryształkami zaowocowało powstaniem jedynej w swoim rodzaju, zjawiskowej lampy sufitowej, która do każdego pokoju dziecięcego wprowadzi szyk, elegancję i nutę glamour. Do wyboru pozostają 3 rozmiary.

Który plafon wybralibyście dla Waszego maluszka?

Author: aledesign.com.pl