Zegary w metalowej ramie ozdobą salonu

Zegar to praktyczny element wyposażenia wnętrza, a do tego wyjątkowa ozdoba wnętrza, zwłaszcza jeśli wybierzemy piękny design, na przykład zegara w metalowej ramie dostępnego w sklepie Dąstal na https://www.sklep.dastal.com.pl. Jego dźwięk ma własną, wyraźną i miarową melodię, stale też przypomina nam, jak szybko mija czas.

Wybór odpowiedniego zegara ściennego nie jest jednak prosty. Jeden egzemplarz, mimo pięknego wyglądu, może bowiem uwydatniać wady i niedoskonałości aranżacji wnętrza, podczas gdy inny podkreśli jego przytulność czy elegancję. Istnieje też stara szkoła głosząca zasady właściwego umieszczania zegarów na ścianach. Umieszczanie zegarów w kierunkach zalecanych przez Vastu, będzie przyciągać pozytywne energie, zapewniając, że twoje życie toczy się bez żadnych przeszkód.

Najlepszym kierunkiem dla zegarów (metalowych, plastikowych i innych) według Vastu jest północ, rządzona przez Kuberę – zwanego bogiem bogactwa i wszelkiej pomyślności. Umiejscowienie zegara w taki sposób, w takim kierunku sprawi, że jakiekolwiek trudności finansowe w rodzinie domowników będą oddalone i zminimalizowane.

Może też zdarzyć się tak, że nie uda się w danym wnętrzu umieścić zegara w kierunku północnym. Wówczas można ustawić go w kierunku wschodnim. Wschód jest bowiem rządzony przez króla bogów i nieba, zwanego Indrą. Umieszczenie zatem zegara na wschodniej ścianie, przyciągnie do danej rodziny dobrobyt. Warto!

Dobrze jest rozważyć wszystkie możliwości. Być może najlepszym dla Twojej rodziny będzie kierunek zachodni na umieszczenie zegara. Kierunek zachodni jest rządzony przez władcę deszczu, Varuna i oznacza stabilność w życiu dla wszystkich domowników.

Podążając według zasad głoszonych przez Vastu, najgorszym kierunkiem na powieszenie zegara jest południe. Dlatego należy unikać umieszczania zegara ściennego w kierunku południowym. W przeciwnym razie będzie to miało negatywny wpływ na Twoją rodzinę i finanse. Powodem jest to, że ten kierunek nie jest uważany za pomyślny i jest rządzony przez Yama, władcę śmierci.

Author: aledesign.com.pl