Aranżacja nowoczesnych loftów – surowy i nowoczesny styl. Projekt wnętrz loftu – lampy

Obecnie nastała moda na przerabianie starych magazynów na lofty. Są to duże otwarte mieszkania, które są w industrialnym i dosyć surowym stylu. Cieszą się one coraz większą popularnością i uznaniem wśród klientów. Jeżeli jesteś właścicielką loftu, a nie masz pomysłu jak go urządzić, bądź nie masz po prostu czasu, wykorzystaj projekt wnętrz loftu. To wykonane przez najlepszych architektów wnętrz, którzy posiadają wiedzę, jak i doświadczenie, projekty, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

 

Aranżacja nowoczesnych loftów to design na najwyższym poziomie. Połączenie minimalizmu i prostoty z ciekawymi rozwiązaniami i dodatkami w stylu industrialnym. W takich wnętrzach dominuje biel i szarość, oraz kolor ceglany.
W salonie pikowaną kanapę warto zastąpić dużym narożnikiem. Do niego można dobrać mały stolik, z metalowymi nogami, tutaj pasują też lampy loftowe, które dopełnią charakteru. Kuchnia często jest duża i przestronna, świetnie sprawdzają się w niej białe meble i hokery. Warto również wybrać grzejniki geometryczne metalowe, które ciekawie prezentują się na surowej ścinie z cegieł, albo na klasycznej białej.

Author: aledesign.com.pl