Dyfuzory zapachów – zrób to sam

Sprawienie, by Twój dom pachniał niesamowicie nie jest wcale trudne: możesz użyć świec zapachowych, sprayów do pomieszczeń, odświeżaczy i wielu innych przedmiotów. Dyfuzory olejowe to nowy i świeży pomysł na wypełnienie przestrzeni zapachami i sprawienie, że pachnie tak, jak chcesz.
Zaskocz swoich przyjaciół domowymi dyfuzorami trzcinowymi z różami waniliowymi! Te dyfuzory dla majsterkowiczów z olejkami eterycznymi to idealny sposób na nadanie zapachu pomieszczeniu i urocze prezenty. Rozkoszne zapachy róży i wanilii tworzą romantyczną i odprężającą atmosferę i poprawiają nastrój. Najlepsze jest to, że dyfuzory DIY są wykonane tylko z naturalnych składników i masz pełną kontrolę nad tym, co się w nich znajduje. Większość możesz stworzyć z przedmiotów takich jak słoiczki, szklane buteleczki więc będzie to design z recyklingu.

Wykorzystaj ulubiony zapach jako dekorację

Wypróbuj prosty, ale elegancki dyfuzor trzcinowy, który wydobywa zapach z rozcieńczonych olejków eterycznych i delikatnie wypuszcza je w powietrze. Możesz dostosować swoją mieszankę do przeznaczenia pomieszczenia. Jest świetny np. do sypialni, salonu czy nawet przedpokoju.
Prosta mieszanka olejków sprawi że Twoje pomieszczenia będą pachnąc wybraną przez ciebie nutą: lawendą, różą, magnolią czy miętą. Nie są wymagane syntetyczne olejki zapachowe.

Stwórz swój własny dyfuzor zapachów

Obudź swoje zmysły! Daj pustej butelce perfum na swojej komodzie drugie życie i zamień ją w dyfuzor z trzciny. Butelka perfum to idealny pojemnik do tworzenia dyfuzorów dzięki eleganckiemu kształtowi, który doda dekoracyjnego akcentu każdemu pomieszczeniu. Ma też niewielki otwór więc powoli uwalnia zapach, wypełniając Twój dom długotrwałym aromatem. Niezależnie od wybranego zapachu, ręcznie wykonany dyfuzor zawsze będzie pachniał trochę słodko.

To majsterkowanie zrodziło się z chęci ponownego wykorzystania pustych butelek po perfumach, a także zapewnienia wspaniałego zapachu w Twoim domu. Zamiast wyrzucać pustą butelkę, możesz zrobić idealny pojemnik na projekt dyfuzora olejku. Zdjęcie wieczka z butelki zapachowej zajmuje dosłownie chwilkę, następnie wystarczy wlać odpowiedni zapach i namoczyć w nim pałeczki trzcinowe które rozniosą zapach w całym domu!
Z mniejszych słoiczków możesz zrobić dyfuzor do samochodu, robiąc w słoiczku z zapachem małe otwory do ulatniania się esencji.

Author: aledesign.com.pl